PrzezRedakcja / Uncategorized / 0 komentarze/y

Makijaż permanentny ust – korzyści i wady

Często kobiety zastanawiają się nad wykonaniem makijażu permanentnego ust. Warto przed podjęciem decyzji o wykonaniu zabiegu pozyskać jak najwięcej na jego temat informacji. Makijaż permanentny ust to jest swego rodzaju tatuaż, którego trwałość wynosi od dwóch do pięciu lat. Służy głównie do poprawy kolorytu ust i wyostrzenia czy wyraźnego zaznaczenia konturu ust.

Makijaż permanentny ust – korzyści z wykonania

Analizując zalety wykonania makijażu permanentnego, należy na pewno zwrócić uwagę na wygodę po jego wykonaniu. Właściwie nie musimy dbać o pomalowanie ust i ich wykonturowanie. Zawsze wyglądają ładnie i estetycznie. Warto więc przemyśleć wykonanie takiego zabiegu przez osoby żyjące w ciągłym pośpiechu, czy niecierpliwe. Również jest to sposób na ładny wygląd ust przez wiele lat. Oprócz ładnego kolorytu, również usta mają efektowniejszy, pełniejszy wygląd. Makijaż permanentny Zielona Góra to źródło pewnej satysfakcji kobiety z jej wyglądu.

Makijaż permanentny ust – wady

Makijaż permanentny ust ma również swoje wady, przede wszystkim nie może być stosowany przez każdą kobietę. Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża, anemia, łuszczyca, cukrzyca, choroby serca, zakaźne, nowotwory aktywne, opryszczka, stany zapalne wokół ust czy niedawne ostrzykiwanie. Makijaż permanentny ust wymaga również przygotowania przed zabiegiem i wykonania zaleceń po zabiegu. Przed należy przyjmować Heviran, by uniknąć opryszczki, natomiast po zabiegu należy smarować usta kremem przeciwzapalnym i wykonywać to higienicznym patyczkiem. Makijaż ust jest również odbierany przez wiele kobiet jako bolesny, oczywiście zależy to od indywidualnego progu bólu. Pamiętać też należy, by kilka dni po zabiegu unikać spożywania gorących i ostrych potraw.

 Makijaż permanentny ust cena

Cena makijażu permanentnego nie jest niska, oczywiście wszystko zależy od obszerności usługi. Jeśli zamyka się ona do konturów ust, to jest to koszt około 600 złotych, jeśli natomiast polega ona na wypełnieniu barwnikiem całych ust może sięgać do 1400 złotych.

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *